Suplementy diety

Sponser Sport Food jest liderem rynku szwajcarskiego od ponad dwóch dekad, jeżeli chodzi o produkcję najwyższej jakości suplementów diety dla sportowców. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w sporcie, współpracy z najlepszymi zawodnikami na świecie oraz szeroko zakrojonych badaniach naukowych, zdobyte doświadczenie pozwala na wprowadzenie nowych rewol...

Sponser Sport Food jest liderem rynku szwajcarskiego od ponad dwóch dekad, jeżeli chodzi o produkcję najwyższej jakości suplementów diety dla sportowców. Dzięki aktywnemu uczestnictwu w sporcie, współpracy z najlepszymi zawodnikami na świecie oraz szeroko zakrojonych badaniach naukowych, zdobyte doświadczenie pozwala na wprowadzenie nowych rewolucyjnych produktów. To wszystko również pozwala spełnić najwyższe standardy i wymagania.

Sponser Sport Food dzieli swoje produkty na trzy główne kategorie: POWER, ENERGY oraz FIT & WELL
Dwie pierwsze kategorie są w miarę jasne, ale trzecia FIT&WELL ma pomóc w kontroli masy ciała, a także dostarczyć naszemu organizmowi naturalne mechanizmy obronne. Akurat ta kategoria nie jest skierowana tylko do grona sportowców, ukierunkowana jest na ludzi świadomych swoich aspektów zdrowotnych oraz sposobów radzenia sobie ze stresem.


Sponser Sport Food zapewnia maksymalne normy jakości i gwarantuje, że ich oferta nie zawiera substancji dopingujących oraz wszelkich zanieczyszczeń tego rodzaju. Jest to zapewnione dzięki następującym procedurom jakości:Surowce z certyfikatemSurowce są wolne od zanieczyszczeń, posiadają szwajcarski certyfikat BRC-Certifield producenta żywności.Działania związane z przechowywaniem, handlem oraz produkcją, nie podlegają żadnym aktywnym procesom farmakologicznym, dzięki czemu jest gwarancja, że surowce oraz produkty gotowe nie wchodzą w żadną reakcję z z substancjami, które mogłyby zagrażać naszemu zdrowiu. Certyfikowani partnerzySPONSER Sport Food współpracuje jedynie z zbadanymi partnerami przemysłowych, którzy posiadają również ISO lub GFSI - uznanymi certyfikatami. Te najwyższe standardy jakości dla przemysłu spożywczego gwarantują najwyższą jakość produktów.Ciągły monitoringSPONSER Sport Food i jego dostawcy są ciągle przedmiotem kontroli szwajcarskiej służby zdrowia.

Więcej

Suplementy diety Jest 15 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów
Pokazuje 1 - 12 z 15 elementów